Stylowe łóżko L8009

Galeria zdjęć

Opis produktu

sprawdź cenę

Stylowe łóżko L8009 to nasza propozycja dla osób, które cenią sobie ponadczasowe piękno i rozwiązania pozwalające na dowolną aranżację pomieszczenia, w jakim się znajdzie. Łóżko to wykonane jest z materiałów najwyższej klasy w kolorze ecru. Jego wezgłowie i front są zdobione subtelnymi rzeźbieniami przedstawiającymi ornamenty roślinne. Wezgłowie dodatkowo jest obite pikowanym materiałem.
Łóżko to może być wykorzystane w wielu aranżacjach. Przy wykorzystaniu dodatków takich jak poduszki czy narzuty w różnych odcieniach fioletu i błękitu będzie doskonale pasowało do stylu prowansalskiego. Zaś z dodatkami o bardziej wyrazistych barwach takich jak czerwień, granat, amarant czy złoto może być wykorzystane do aranżacji w stylu dworskim.
W naszej ofercie znajdują się również inne meble, które doskonale będą pasowały do tego łóżka. Wśród nich znajdują się: stylowa toaletka, stojące lustro, szafa 4-drzwiowa i komoda. Tak duża różnorodność sprawia, że każdy może stworzyć zestaw mebli dostosowany do swoich potrzeb.