Stylowa sypialnia Z03

Galeria zdjęć

Opis produktu

sprawdź cenę

Stylowa sypialnia Z03 to przepiękny zestaw mebli do sypialni, pozwalający na kompletne wyposażenie tego pomieszczenia. W skład zestawu wchodzą następujące meble: łóżko, szafa 4-drzwiowa, 2 szafki nocne, komoda, taboret toaletka z wiszącym lustrem oraz dwa stylowe krzesła.
Wszystkie meble są w jasnym kolorze, co sprawia, że dzięki różnym barwom dodatków można stworzyć dowolną stylizację. Można stworzyć sypialnię w stylu prowansalskim (gdy dodatki będą miały różne odcienie fioletu, błękitu i pastelowego różu) lub dworskim (gdy dobierze się dodatki czerwone, amarantowe lub granatowe).
Prezentowane meble wykonane są z najwyższej klasy materiałów, które gwarantują długoletnie użytkowane i nieprzemijające piękno.
Ten zestaw mebli przeznaczony jest do przestronnych sypialni. Dla Klientów, którzy szukają rozwiązań do mniejszych pomieszczeń proponujemy zapoznanie się z innymi zestawami oraz zachęcamy do zapoznania się z ofertą na pojedyncze meble pozwalającą na samodzielne dopasowanie mebli do własnych potrzeb.