Stylowa sypialnia S311-160cm

Galeria zdjęć

Opis produktu

sprawdź cenę

Stylowa sypialnia S311-160 cm stanowi połączenie wysokiej jakości materiałów z niebywałą stylistyką. Takie połączenie gwarantuje długoletnie użytkowanie mebli oraz wysoką satysfakcję Klientów. W skład tego wyjątkowego zestawu wchodzi łóżko o szerokości 160 cm, szafa 4-drzwiowa z lustrem, stylowa toaletka, szafka nocna oraz taboret.
Wszystkie meble utrzymane są w stonowanej kolorystyce ciemnego brązu. Jedynym jaśniejszym akcentem jest obicie taboretu oraz ozdobny materiał na wezgłowiu łóżka.
Na wszystkich elementach zestawu można dostrzec przepiękne zdobienia w postaci rzeźbień przedstawiających ornamenty roślinne. Nogi szafki nocnej, toaletki oraz taboretu stylizowane są na lwie łapy – element charakterystyczny dla francuskiego stylu dworskiego.
Osobom zainteresowanym rozszerzeniem tego zestawu o inne elementy szczególnie polecamy szyfoniery i komody, w tym komody TV, które również są dostępne w naszej ofercie. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi zestawami utrzymanymi w podobnej stylistyce.