Stylowa sypialnia JL02

Galeria zdjęć

Opis produktu

sprawdź cenę

Stylowa sypialnia JL02 stanowi kwintesencję wysublimowanego piękna. W skład tego zestawu mebli wchodzą: łóżko, szafka nocna, komoda, szafa 4-drzwiowa, a także toaletka z taboretem.
Wszystkie elementy tego zestawu wykonane są z najwyższej klasy materiałów, dzięki czemu Klienci mają zagwarantowane długoletnie użytkowanie i ogromną satysfakcję. Meble są w kolorze ecru. Jednym ciemniejszym akcentem jest wezgłowie łóżka, które zostało obite pikowanym materiałem w kolorze chabrowym. Stanowi to praktyczne rozwiązanie – wezgłowie jest miękkie, ale daje także ciekawy efekt dekoracyjny. Meble te pozwolą stworzyć w każdej sypialni klimat charakterystyczny dla stylu prowansalskiego. Szczególnie jeśli zostaną do nich dobrane dodatki w kolorze lila lub chabrowym.
Do mebli znajdujących się w zestawie można dobrać również inne elementy, które uzupełnią wystrój sypialni. Wśród nich szczególnie polecamy szyfoniery, komody oraz eleganckie i wygodne fotele. Wszystkie te meble, a także wiele innych pasujących do prezentowanego zestawu znaleźć można w naszej ofercie.