Stylowa sypialnia JL01

Galeria zdjęć

Opis produktu

sprawdź cenę

Stylowa sypialnia JL01 to wyjątkowa propozycja dla osób cieniących sobie subtelne piękno, delikatność, a zarazem solidność mebli. W skład tego wyjątkowego zestawu chodzą następujące meble: łóżko, szafa 4-drzwiowa, wysoka komoda oraz toaletka wraz z wygodnym taboretem.
Wszystkie elementy zestawu wykonane są z najwyższej klasy materiałów, które gwarantują wieloletnie użytkowanie mebli. Cały zestaw jest w delikatnym kolorze ecru, co powoduje, że dzięki dodatkom można stworzyć w sypialni pożądany efekt. Jasne dodatki w pastelowych odcieniach niebieskiego, fioletu i róży pozwolą stworzyć aranżację w stylu prowansalskim. Zaś ciemniejsze kolory – czerwień, granat, amarant, złoto – pozwolą na stworzenie aranżacji w stylu dworskim.
Wszystkie elementy zestawu posiadają delikatne zdobienia w postaci rzeźbień z motywem roślinnym. Pojawiają się one na froncie i wezgłowiu łóżka, gzymsie i dole szafy oraz bokach komody i frontach szafek przy toaletce.
Do zestawu można dobrać również inne meble utrzymane w podobnej stylistyce, a które również znajdują się w naszej ofercie.