Stylowa sypialnia 805

Galeria zdjęć

Opis produktu

sprawdź cenę

Stylowa sypialnia 805 to kompletny zestaw mebli do sypialni, który sprawi, że będzie ona prezentowała się niezwykle elegancko. W skład zestawu wchodzi przede wszystkim łoże z przepięknie zdobionym wezgłowiem. Jest ono rzeźbione oraz obite materiałem w kolorze ecru, który jest pikowany. Do zestawu zaliczają się również: szafka nocna, stylowa toaletka z lustrem oraz duża szafa pozwalająca na pomieszczenie wszystkich niezbędnych rzeczy.
Wszystkie elementy zestawu wykonane są z najwyższej klasy materiałów, które gwarantują długoletnie użytkowanie i satysfakcję Klientów.
Zestaw łączy w sobie delikatność koloru ecru oraz wyrazistość ciemnego brązu, podkreśloną efektownymi zdobieniami. Motywy z wezgłowia łoża można zobaczyć również na ramie lustra przy toaletce oraz na szafce nocnej.
Stylowa sypialnia 805 będzie pasowała do pomieszczeń urządzonych w stylu dworskim. Do zestawu można dokupić także inne elementy, takie jak dodatkowe szafki nocne czy komody, które również dostępne są w naszej ofercie.