Stylowa sypialnia 803

Galeria zdjęć

Opis produktu

sprawdź cenę

Stylowa sypialnia 803 to kompletny zestaw sypialniany stworzony z myślą o osobach, które cenią sobie wysublimowane piękno połączone z wysoką klasą wykonania. W skład tego zestawu sypialnianego wchodzi: łóżko, szafka nocna oraz toaletka z lustrem. Wszystkie elementy zestawu wykonane są z najwyższej klasy materiałów, które gwarantują najlepszą jakość i pełną satysfakcję klientów.
Łóżko jest przepięknie zdobione – posiada wezgłowie, które oprócz rzeźbień zostało obite materiałem o satynowym wykończeniu. Materiał ten jest także efektownie pikowany, co sprawia że łoże doskonale wpasuje się do stylu glamour. Szczególnie, jeśli dobrane dodatki będą miały również satynowe, błyszczące wykończenie i będą utrzymane w podobnej kolorystyce.
Pozostałe meble z zestawu – toaletka i szafka nocna utrzymane są w takiej samej stylistyce. Połączenie ciemnego brązu oraz delikatnej, śnieżnej bieli sprawia, że meble te będą doskonale pasowały do wielu aranżacji, jednak najlepiej sprawdzą się w tych nawiązujących do stylu glamour.